Biz sizden yanayız! Siz kimden yanasınız?
 
 • İletişime ayırdığınız para nereye gidiyor biliyor musunuz?

 • Ajansınız her kuruşun hesabını verebiliyor mu?

 • Kendi imkanlarını sizin için kullanarak, en az maliyetle en doğru sonucu almanızı sağlayabiliyormu?

 • Alınan sonuçtan kendini sorumlu tutuyor mu?

 • Ya da alacağı parayı biliyor mu?

 • Ve en önemlisi çağı yakaladı mı ? YENİ MEDYA 'dan haberdar mı ? • İletişim harcaması yaparken bu soruları kendinize sorun. Cevabı hem kendinizden, hem de reklamcınızdan isteyin.

  Biz bu soruları siz sormadan cevaplarız. Çünkü biz, sizin yararınız bizim de yararımız olacağını biliriz. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz tüm işletmeler gibi siz de yarar gördükçe bize güvenirsiniz. Bizim için en büyük yarar ise güveniniz ve bu güvenle yıllarca sürecek iş birliğimizdir.

  Biz, en iyi sonucu, en az maliyetle alabileceğiniz belki de tek firmayız. Çünkü ön araştırması yapılmadan hiçbir çalışmaya girilmez, siz ısrar etseniz bile yararınıza olmayacağını bildiğimiz bir harcamayı yaptırmaz ve sizin gerçeklerinizi belki de personelinizden daha çok göz önüne bulundurarak hareket ederiz. Bütün kişisel imkanlarımızı ve yaptırım gücümüzü kullanarak üçüncü şahıslardan en düşük fiyatları, isterseniz huzurunuzda alırız. Böylece işinizin maliyetini ve sağlanacak karı bilerek hareket edersiniz.

  Tüm bunlara, yaptığımız şeylerin Türkiye'de hep ilk olduğunu da eklerseniz, bizimle en azından görüşmeniz gerekliliğine inanırsınız.

  Biz Yeni Medya yapıyoruz. Yani; Web sitelerinden elektronik yayıncılığa, kişiye özel prodüksiyonlardan DVD-ROM 'lara, Panoramik Fototğraflamalardan kişisel danışmanlığa uzanan, yüksek teknolojiye dayalı ve teknolojinin ilerlemesine paralel olarak her gün genişleyen bir yelpazede verilen üretici iletişim çözümleri üretiyoruz. Yeni Medya'nın, yeni kuralları olduğuna ve geleceğin iletişim sektörünün bu kurallar üzerinde inşa edileceğine inanıyoruz. Şirketinizin de buna ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz.

  Kısacası biz sizden yanayız. Siz eğer kendinizden çok bugüne kadar çalıştığınız reklamcınızı düşünüyorsanız, diyecek sözümüz yok!